Akce a události

Nové číslo zpravodaje MAS

Právě vyšlo nové vydání našeho zpravodaje, které je plné zajímavých článků, tipů a novinek!
V tomto vydání na vás čekají:
➡️ Rozhovory s členy místní akční skupiny (Ovocná školka Litenčice a Vzdělávací centrum Mozaika v Lutopecnách)
➡️ Aktuality ze školství na našem území
➡️ Novinky o našich projektech a akcích
➡️ Podrobnosti o vypsaných dotacích
➡️ Shrnutí toho, na čem jsme pracovali přes zimu
➡️ A mnohem více!
Přejeme vám příjemné čtení a děkujeme všem, kteří se podílejí na rozvoji naší komunity.

Zpravodaj MAS Hříběcí hory v pdf můžete stáhnout zde:

Zpravodaj MAS jaro 2024

Komunitní tábory - léto 2024

Vypsali jsme termíny pro letošní komunitní příměstské tábory. Přihlašování probíhá online.

TJ Nová Dědina pořádá letní příměstské tábory

TJ Nová Dědina pořádá letní příměstské tábory plné výletů, sportování, tvoření i soutěží. Tábory proběhnou ve dvou termínech: 8. – 12.7.2024 pro mladší děti (7 – 9 let) a 15. – 19.7. pro starší děti (9 – 12 let). Další informace a přihlášky získáte na telefonu 606 610  772 nebo emailu veronika.marcikova@seznam.cz

Spojili jsme se s aplikací Na kole i pěšky

Milovníci cestování, máme pro vás velkou novinku. Abychom vám usnadnili objevování našeho regionu, spojili jsme se s mobilní aplikací Na kole i pěšky. V aplikaci najdete všechny obce MAS spolu s informacemi o místních památkách, zapomenutých zákoutích, přírodních krásách i pěších stezkách, vše doplněné nádhernými fotografiemi.

Aplikaci si můžete zdarma stáhnout v Google Play, App Store i HUAWEI AppGallery. Její ovládání je velmi snadné, jednoduše si vyberete lokalitu a aplikace vám sama nabídne několik tras. Pak už bude jen na vás, na kterou z nich se vydáte. Trasy můžete vybírat třeba podle zajímavostí (tzv. bodů zájmů), které se na nich nachází, nebo podle náročnosti. 

„Appka“ se vám bude hodit i v případě, pokud se do Hříběcích hor teprve chystáte. Můžete si s ní totiž naplánovat trasy a pohodlně zjistit, kde se dobře najíst nebo kde přenocovat. A jako správný turistický průvodce zahrnuje i mapy a navigaci; spolehlivě vám tak ukáže, kde se zrovna nacházíte, upozorní na místo, které stojí za to navštívit, nebo navede na vámi vybraný bod. Nehrozí tedy, že u nás zabloudíte!

Turistický magazín Poznejte Hříběcí hory - léto 2023

Prázdniny jsou již v plném proudu a my jsme pro vás připravili aktualizovaný turistický magazín Poznejte Hříběcí hory pro léto 2023. Vezměte rodinu na výlet a navštivte některé z vašich oblíbených míst v Hříběcích horách.

Turistický magazín v pdf můžete stáhnout zde:

Turistický magazín MAS Hříběcí hory léto 2023