Akce a události

Vyhlašujeme sbírku pánského oblečení

Sbíráme kusové tepláky, trička, mikiny, bundy. Prosíme o čisté oblečení v bezvadném stavu.

Sběrné místo: Kancelář MAS Hříběcí hory – Dům kultury Zdounky, 1. patro, ulice Tyršova 274, Zdounky.

Oblečení můžete donést ve dnech 19.9. (12:00 – 16:00), 20.9. (8:00 – 12:00) a 26.9. (8:00 – 15:00).

 

Kontaktní osoba:

Bc. Petra Sýkorová, komunitní pracovník – komunitní centrum, sociální sítě a podpora cestovního ruchu

email: petra.sykorova@hribecihory.cz

tel: 771 282 060

 

Spojili jsme se s aplikací Na kole i pěšky

Milovníci cestování, máme pro vás velkou novinku. Abychom vám usnadnili objevování našeho regionu, spojili jsme se s mobilní aplikací Na kole i pěšky. V aplikaci najdete všechny obce MAS spolu s informacemi o místních památkách, zapomenutých zákoutích, přírodních krásách i pěších stezkách, vše doplněné nádhernými fotografiemi.

Aplikaci si můžete zdarma stáhnout v Google Play, App Store i HUAWEI AppGallery. Její ovládání je velmi snadné, jednoduše si vyberete lokalitu a aplikace vám sama nabídne několik tras. Pak už bude jen na vás, na kterou z nich se vydáte. Trasy můžete vybírat třeba podle zajímavostí (tzv. bodů zájmů), které se na nich nachází, nebo podle náročnosti. 

„Appka“ se vám bude hodit i v případě, pokud se do Hříběcích hor teprve chystáte. Můžete si s ní totiž naplánovat trasy a pohodlně zjistit, kde se dobře najíst nebo kde přenocovat. A jako správný turistický průvodce zahrnuje i mapy a navigaci; spolehlivě vám tak ukáže, kde se zrovna nacházíte, upozorní na místo, které stojí za to navštívit, nebo navede na vámi vybraný bod. Nehrozí tedy, že u nás zabloudíte!

Turistický magazín Poznejte Hříběcí hory - léto 2023

Prázdniny jsou již v plném proudu a my jsme pro vás připravili aktualizovaný turistický magazín Poznejte Hříběcí hory pro léto 2023. Vezměte rodinu na výlet a navštivte některé z vašich oblíbených míst v Hříběcích horách.

Turistický magazín v pdf můžete stáhnout zde:

Turistický magazín MAS Hříběcí hory léto 2023

Letní fotosoutěž Léto na venkově

Léto přímo vybízí k fotografování, neváhejte a podělte se s námi s vašimi nejlepšími záběry, které vznikly na našem území a třeba se poštěstí a bude to váš snímek, který zvítězí. Téma fotografie: „Léto na venkově“. Soutěž je pro děti i dospělé. Podmínky naleznete níže.

Leták fotosoutěž v pdf:

 

 

Podmínky soutěže v pdf můžete stáhnout zde:

Podmínky a pravidla fotosoutěže – Léto na venkově

Nové číslo zpravodaje MAS

Letos druhé číslo vašeho oblíbeného Zpravodaje MAS právě vychází! Najdete v něm představení týmu zaměstnanců MAS, zajímavý rozhovor, informace o připravované výzvě, ale také regionální tajenku k luštění… Přejeme příjemně strávený čas se Zpravodajem MAS!

Zpravodaj MAS Hříběcí hory v pdf můžete stáhnout zde:

Zpravodaj MAS léto 2023